Centrum akumulatorów Warszawa

Centrum akumulatorów Warszawa

Samochodowe

Sprawdzone akumulatory samochodoweakumulatory samochodowe wiodących producentów Fiamm, Yuasa, Bosch, Varta, Centra, Tuborg, Bars...

Akumulatory centrum Warszawa

Do ciężarówek

Mocne akumulatory do aut ciężarowych, przenaczone dla najbardziej wymagających silników pracujących pod dużymi obciążeniami.

Akumulatory motocyklowe Unibat Exide Powerbat

Motocyklowe

Akumulatory do motocykli najpopularnijszych marek japońskich jak i europejskich , quadów, skuterów i motorowerów.

Centrum akumulatorów Warszawa

Inne

Akumulatory do systemów Start/Stop, do samochodów japońskich - Mazda, Subaru, Toyota.

Sklep z akumulatorami - Warszawa

Dla klientów poszukujących centrum akumulatorów Warszawa jest idealnym miastem, ze względu na mnogość punktów, w których można zakupić konkretny produkt. Jednak w ofercie naszego centrum z akumulatorami Akumulator24 znajdziecie Państwo bardzo duży wybór produktów dedykowanych pod różne rodzaje użytkowania. W zależności od wymagań oraz posiadanego pojazdu, akumulatory mogą różnić się od siebie. W naszym sklepie posiadamy szeroką gamę akumulatorów: samochodowych, motocyklowych, do aut ciężarowych, wykonanych w technologii CA/CA, kwasowo-ołowiowej oraz AGM. Dzięki współpracy z najlepszymi dystrybutorami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości. Dysponujemy asortymentem takich firm jak:  Bosch, Varta, Bars, Centra, Exide, Fiamm, Tuborg, Bpower, Yuasa. Jeżeli w naszej ofercie nie znajduje się poszukiwany przez Państwa akumulator, możemy go sprowadzić na specjalne zamówienie klienta. Dzięki wysokim standardom w zakresie obsługi klienta oraz proponowaniu ofert skrojonych pod przedstawione oczekiwania jesteśmy jednym z najlepszych centrów akumulatorów w Warszawie. W przypadku, gdy klient nie posiada wystarczającej wiedzy pozwalającej na dobór prawidłowego akumulatora, nasze centrum akumulatorów chętnie pomoże w dopasowaniu odpowiedniego urządzenia. Wystarczy skontaktować się z nami drogą mailową lub telefoniczną, a nasi konsultanci z pewnością udzielą pomocnych informacji. Dzięki znakomitej lokalizacji, nasz stacjonarny sklep z akumulatorami, umożliwia łatwy dojazd na terenie Warszawy. Centrum akumulatorów Akumulator24 mieści się przy Alei Krakowskiej 157. W celu zaoferowania Państwu kompleksowej obsługi, oprócz zaoferowania nowego akumulatora, zajmiemy się też tym zużytym. Niedziałający sprzęt nie zawsze świadczy o jego zużyciu, dlatego gorąco zachęcamy do wizyty w naszej siedzibie, w celu zdiagnozowania problemu. Po wykonaniu odpowiednich pomiarów, specjaliści z naszego sklepu z akumulatorami doradzą, co należy zrobić w danej sytuacji. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi poradami dotyczącymi użytkowania akumulatorów. Wiedza ta, pozwoli na to, aby nowo zakupiony akumulator dłużej mógł zasilać nasz pojazd, bez zbędnych wizyt w warsztatach samochodowych lub wymiany akumulatora, rozrusznika oraz innych podzespołów. W celu kompleksowej obsługi oraz profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru oraz użytkowania oferowanych przez nas produktów, zachęcamy do odwiedzenia naszego akumulatorowego centrum w Warszawie.

Szczególnie w zimie zadbajmy o nasz akumulator. Pamiętaj aby:


nie zostawiamy włączonych niepotrzebnie odbiorników w pojeździe,
po rozładowaniu akumulatora nie ładujemy prostownikami, podając duży prąd, a ładowarkami cyfrowymi,
akumulatory obsługowe - sprawdzamy poziom elektrolilu i w razie potrzeby dolewamy wody destylowanej,
co 4 miesiące zalecane jest doładowanie akumulatora,
przeprowadzać okresowe kontrole układów ładowania i rozruchu w pojeździe.